Teslimat & İade

TESLİMAT

1. Kargo ücretimiz giyim ürünlerinde tüm Türkiye'ye 7.5₺ (yedibuçuk) aksesuar ürünlerinde ise 5.90₺(beşdoksan)'dir. 150₺(yüzelli) ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

2. Özel dikim ürün,Aksesuar,Plaj ve iç giyim ürünlerinde değişim veya iade kabul edilmez. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

3. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 5 (beş)iş günü içerisinde SÜRAT kargo ile tarafınıza  kargolanacaktır.

4. Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası kargo firması tarafından sms ile size bildirilecektir.

 4.1. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 2(iki) iş günü içerisinde Sürat Kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. 2(iki) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparişiniz tarafımıza iade edilir. İade şiparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle info@suudcollection.com ya da +90 539 202 78 83 numaralı whatsapp hattından iletişime geçiniz. Kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve şiparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir. 

5. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz, zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

6. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.DEĞİŞİM & İADE

1. Giyim ürünlerinde satın almış olduğunuz ürünü elinize ulaştıktan sonra 7(yedi) gün içerisinde tarafımıza etiketleri sökülmemiş,giyilmemiş ve orijinal ambalajı bozulmamış şekilde gönderebilirsiniz.

2. Değişim & İadelerde kargo ücretinden Suud Collection sorumlu değildir,kargo göndericiye aittir.

  2.1. Outlet ürünlerinde iade üründen kaynaklı bir durum olmadığı sürece yapılmaz.

  2.2. Outlet ürünlerinde beden mevcut değilse tarafınıza 1(bir)sene boyunca kullanabileceğiniz hediye çeki belirlenir. 

4. Kapıda ödemeyle satın alınmış ürünlerde tahsil edilen 5₺ (beştürklirası) hizmet bedeli iade edilmez. 

5. Kredi kartı, havale ve kapıda yapılan ödemelerde para iadesi 5(beş) iş günü içerisinde gerçekleştirilir.


Ürün İade Adresi - Suud Collection Depo

Barbaros bulvarı Eser Apt No:78 D:10 

Beşiktaş/İstanbul - 34349